Menu

Vybavení

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ: TRAMPOLÍNA, SKLUZAVKA, DOMEČEK, PÍSKOVIŠTĚ

! 2x WC !

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování až pro 8 osob ve 4 ložnicích.

Ložnice: 4 ložnice v každé dvě postele. Jedna ložnice vybavena navíc dřevěnou dětskou postýlkou.

V 1. patře LED TV 80 cm.

Obývací pokoj: Jídelní stůl, křesla a gauč, krbová kamna, LED TV 105 cm.

Kuchyň: kompletně vybavená kuchyňská linka s dřezem, teplá a studená voda, kompletní nádobí pro 8 osob, lednice, trouba na pečení, sporák 4 plotýnky, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, jídelní stůl a židle.

Sociální zařízení: Koupelna s vanou a WC. Druhé samostatné WC s umyvadlem.

Vytápění: Krbovými kamny.

Venkovní vybavení: posezení na terase a zahradě vše s výhledem na zámek Humprecht! , sekera, gril, ohniště, zahradní stůl, lavice a zahradních židle atd.

Doprava, parkování: Parkování u chalupy pro 3 vozy.

Stravování

Restaurace Pošta vzdálená 280 metrů s krásným letním posezením, venku s dětským koutkem, česká a italská kuchyně, denní menu atd.

Restaurace Bůrovna vzdálená 500 metrů s posezením na letní terase, pro děti je zde rozsáhlý dětský koutek s bazénem a také beach volejbalové hřiště.

Cukrárna Stáza s dětským koutkem vzdálená 230 metrů.

Vybavení chalupy

Obývací pokoj, samostatná kuchyň s posezením, prostorná chodba, koupelna s vanou, 2x WC, 4 ložnice, dětská postýlka, kompletně vybavená kuchyňská linka s dřezem, teplá a studená voda, kompletní nádobí pro 8 osob, lednice, trouba na pečení, sporák 4 plotýnky, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, rádio s CD přehrávačem, 2x LED TV ( přízemí a 1. patře ), DVD přehrávač, police na potraviny, jídelní stůl, krbová kamna.

K dispozici je i garáž na kola a Vaše případné další vybavení.